Výzkum pro nás zajišťuje Ateliér pro veřejnou debatu.

Společně s AVD a mnoha břevnovskými subjekty pracujeme na participativním výzkumu, který bude zkoumat kvalitu života v Břevnově – jak se nám tu žije, co nám chybí, co máme rádi, co ne, co bychom doporučili dál.

Pracovní skupina pro design výzkumu už se pravidelně schází, pokud si chcete přečíst dosavadní výstupy, máte možnost v následujících dokumentech.

AKTUÁLNĚ:

Čekáme na zpracování výstupů firmou AVD. Děkujeme za trpělivost. Další schůzka pracovní skupiny je plánována na konec listopadu.

Anketa Jak se žije sousedům v Břevnově

EDIT: 30.7. 2021 – Anketa už je uzavřena, děkujeme za spolupráci

Jaké je to být v Břevnově rodičem? Jakou roli zde hraje stále početnější skupina seniorů? Co se dá dělat na Břevnově proti změně klimatu? Jak si mohou sousedé pomoci? Řekněte nám to prostřednictvím ankety!

Anketa je určena obyvatelům a návštěvníkům Břevnova. Ptáme se, jaké jsou vaše pohledy na daná témata. Zajímají nás vaše potřeby a ochota zapojit se do sousedského života.

Vyplnit anketu vám nezabere více jak 15 min a my se vám moc rádi odměníme nějakou malou knižní odměnou – stavte se u nás v kácéčku, až půjdete kolem a vyberte si něco na léto na čtení! Každému najdeme něco na míru! Děkujeme!!!

Hledáme aktivní obyvatele Břevnova
Hledáme aktivní obyvatelky a obyvatele Břevnově, kteří se s námi chtějí podílet
  • na designu výzkumu (jakým tématům se ve výzkumu především věnovat, na jaké skupiny se soustředit apod.)
  • a na připomínkování finálního návrhu.
Hledáme dobrovolníky
Hledáme dobrovolníky, kteří by nám pomáhali
  • s vyplňováním dotazníků
  • a další prací okolo výzkumu.

Výzkum bude sloužit pro vytvoření aktivní sousedské platformy, která bude komunikovat s místními zastupiteli.

Chci se zapojit

    Chceme zapojovat co nejvíc obyvatel Břevnova a okolí - někdo přispěje svými znalostmi, někdo časem, jiný finančně. To vše jsou cenné formy účasti.". Budeme moc rádi za vaši podporu.


    This will close in 0 seconds